מחירים מיוחדים לביטוחים פרטיים

מחירים מיוחדים למבוטחי קופ"ח מכבי, לאומית ומאוחדת

קרית מוצקין, רחוב אוסישקין 1

0523-722-042

 

אימון אישי לחיים/לשינוי (קואצ'ינג)

אימון אישי לפי הפדרצייה לאימון הבינלאומית(ICF):  “שותפות עם לקוחות בתהליך מעורר מחשבה ויצירתי, אשר מעוררת אותם על מנת למקסם את הפוטנציאל האישי והמקצועי שלהם… תהליך האימון עוזר ללקוחות להגדיר ולהשיג מטרות אישיות ומקצועיות במהירות רבה יותר ובקלות רבה יותר מאשר ניתן היה אחרת”. אימון אישי לחיים (קואצ’ינג) מיועד לסייע להשיג מטרות שונות. בדרך להשגת המטרה לומד המתאמן לפתח גישה אימונית לחייו. גישה שמובילה להעצמה – היכולת לבחור עבורנו את האפשרות הטובה ביותר מתוך מקום של קבלה ואהבה עצמית, לשנות, ליצור לעצמנו את המציאות שנבחר, לברוא את עצמנו כרצוננו.

למה מיועדת פגישת אימון אישי? פגישת האימון האישי עם מאמנת אישית לחיים, עוזרת להבין מה מייחד אותנו, מה מספק ומרגש אותנו, מה גורם לנו להצליח ואיך לשנות ולהשיג את המטרות שלנו בהצלחה.

אימון אישי לחיים משלב כלים מתחומים רבים ומכיל גישה מעשית, ראלית, פרקטית יחד עם יצירתיות.

ניתן לקיים פגישת אימון אישי אחת, אפקטיבית, מקדמת, סדרה של עשר פגישות אימון או להשתתף בסדנה מתאימה.

בכל מקרה מתקיימת פגישת אימון אישי להיכרות,  בה נבחן את האפקטיביות וההתאמה של האימונים האישיים להצלחה שלך ואת הכימיה בינך לבין המאמן/המאמנת האישי/ת לחיים.

באימון אישי לחיים (קואצ’ינג) עוברים מהווה מצוי לעתיד רצוי. ממצב של התנהלות פאסיבית למצב של ניהול אקטיבי. להיות אחראי לבחירות, לתוצאות, לנהל את החיים, לקחת שליטה על החיים ולהיות מובילים במקום מובלים.

מדוע זה מצליח?

  • עבודה בשניים – אדם עיוור אצל עצמו .. אדם, מודע ככל שיהיה, קשה לו לזהות את ה”אוטומטים” שלו, קשה לו לראות את עצמו בזוויות שונות והכי קשה לו לראות דרך חדשה, נתיב חדש, אפשרות חדשה. פה נכנסת לתמונה המאמנת האישית לחיים היכולה להעיר ולהאיר בזמן פגישת האימון.
  • תרגול – לא רק מדברים על...גם עושים את …
    תאוריות הן דבר טוב ומועיל אך הן אינן מספיקות כדי לחולל שינוי. על מנת לעבור לנתיב חדש לעיתים נחוץ “שיוף” ליכולות ורכישת מיומנויות שיתאימו. כפי שעל מנת לדבר בסינית לפני שנבקר בסין יש לתרגל, כך על מנת לנהל את חיינו
     בביטחון ואסרטיביות, יש לתרגל. במהלך האימון האישי מתרגלים את הדברים.

אימון אישי לחיים (קואצ’ינג) – שלבים בהשגת מטרות

הגדרה בהירה של מטרה ויעד – לא מספיק לרצות, חשוב להגדיר בדיוק מה ומתי. ככל שאנחנו מגדירים מתפנה לנו יותר אנרגיה להשגת המטרה ואנו מגדילים את סיכויינו להשיג אותה.

אימון משתמש במגוון של מיומנויות תקשורת (כגון ניסוח בעיה מחדש ממוקד, הקשבה, תשאול, הבהרה וכו') כדי לסייע ללקוחות לשנות את נקודות מבט שלהם ובכך לגלות דרכים חדשות כדי להשיג את מטרותיהם.

היכרות עם הפחדים והדפוסים שלנו – כשרוצים להשיג מטרה חדשה עולים בנו פחדים. פחד שלא יאהבו את מה שאנחנו עושים, פחד ממה יגידו, פחד שאם נתמסר למה שאנחנו אוהבים דברים אחרים יתפרקו לנו, פחד שניכשל, פחד שנצליח. לכולנו יש תפיסות לגבי עצמנו, לגבי כסף, לגבי הצלחה, לכולנו יש דפוסים ש”תוקעים” אותנו ומובילים אותנו למלחמות פנימיות שרק מחלישות ומעייפות.

התמסרות – ספקות וגורמים נוספים מונעים מאתנו להתמסר להשגת המטרות שלנו. אנחנו טועים לחשוב שאם רק נהיה בטוחים, שאם רק נאמין בעצמנו יותר – יש סיכוי שנתמסר. פרפקציוניזם, ביקורת, הפחד שהכול כבר נעשה, מונעים מאתנו להתמסר. לפעמים אנחנו הופכים להיות ציניים רק בשביל להישמר מלהתמסר.

עשייה – אפשר להמשיך לחכות שדברים יקרו ואפשר לעשות. עשייה עם משמעת היא קריטית. פיתוח חיים בהם “מילה היא מילה” חיונית לקיום חיים של משמעות, של השגת המטרות שלנו. לעולם לטפס על הר גבוה יראה כמו משימה ענקית ומפחידה. העשייה הופכת אפשרית ואפילו נעימה ומלהיבה כשאנחנו לומדים לצעוד צעד צעד. הערכים המעשיים שמקנה האימון האישי, מקדמים את העשייה לקראת הגשמת היעדים.

ידע– אף אחד מאתנו לא יודע הכול ואולי אף טוב שכך. כל מה שאנחנו עושים מסתמך על שימוש בידע האישי שלנו, מה שלמדנו לאורך השנים וניסיון העבר שלנו. כל הידע הרחב הזה עדיין מגביל אותנו לראות אפשרויות מסוימות. לפעמים לא מצליחים להתגבר על מכשול מסוים, לא מתקדמים בגלל שחסר לנו הידע, או חסרה לנו האפשרות לגלות את הידע הזה בתוכנו. לשם כך חשוב להיעזר, למקד איזה ידע חסר לי ולשוב וללמוד אותו. לשם שימוש מיטבי בידע שלנו חשוב להשתמש ביצירתיות שלנו. היכולת לראות פתרונות חדשים לבעיות קיימות, היכולת לראות אפשרויות רבות ככל האפשר פותחת לנו צוהר רחב יותר לידע שלנו.

 

בפגישת אימון אישי לחיים עם מאמנת אישית לחיים נוגעים בכל השלבים האלה, כמובן בהתאם למה שיקדם את המתאמן לעבר השגת מטרות ולקיום חיים של הגשמה.


 

 

בניית אתרים 2all