מחירים מיוחדים לביטוחים פרטיים

מחירים מיוחדים למבוטחי קופ"ח מכבי, לאומית ומאוחדת

קרית מוצקין, רחוב אוסישקין 1

0523-722-042

עזרה בהכנת עבודות אקדמאיות

צוות יועצים במכון המורכב מאקדמאיים בעלי תואר שני ומעלה, המומחים לכתיבה אקדמית בתחומם, בעלי ניסיון רב. צוות היועצים מסייע לסטודנטים בהנחיה וכתיבה אקדמית לתלמידי תואר ראשון ושני בכל תחומי הלימוד – עבודות סמינריוניות, עבודות גמר ומטלות נוספות. הכתיבה מתבצעת לאור הסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר ועל פי כללי הכתיבה האקדמית המקובלים. כמו כן מסייעים בבחירת נושא העבודה, איסוף חומרים, ביצוע תיקונים ככל שיידרש - כל זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים, דיסקרטיות מלאה, התאמת הכתיבה לדרישות הלימודים ומחירים מותאמים לסטודנטים.

 

סיכום מאמרים לסטודנטים

סיכום מאמרים בהתאם לדרישות האקדמיות. הסיכום כולל את עיקרי המאמר תוך שמירה על כוונת המקור ונערך על פי מבנה וראשי פרקים. סיכום המאמר ארוך יותר ומפורט ממאמר מתומצת וכולל את עיקרי הדברים, תוך שמירה על כוונות המקור. סטודנטים המתקשים לעמוד בסיכום מאמרים (עברית/אנגלית), בשל ריבוי מבחנים פרזנטציות או עבודות, ניצבים בפני קושי אשר אנו יכולים לפתור.

 

עריכה לשונית

עריכה לשונית חשובה במיוחד בבניית הטקסט ובהגשתו. צוות העורכים הלשוניים במכון עוסק בהבהרת המעורפל בטקסט, שינוי המבנה הדקדוקי כך שיהיה נכון, מתקן את השפה, התחביר והשגיאות שנעלמו מעיני המחבר ושומר על סגנון כתיבה אישי של הכותב. כל זאת נעשה, תוך שיתוף פעולה בין העורך הלשוני למחבר הטקסט והתאמת הכתיבה לרצונו. עריכה לשונית מקצועית מפשטת ניסוחים מורכבים, מעשירה את אוצר המילים, מאחידה את ומאפשרת קריאה נהירה, מעניינת, שוטפת וקולחת של הטקסט.

 

 

 

בניית אתרים 2all